Jak nakoupit?

Máme kontakt přímo v outlet skladech a občas se naskytne nějaké zboží, které je velmi atraktivní na přeprodej. Jedná se o módní zboží prémiových značek za skvělou cenu. Trička, mikiny, spodní prádlo atd..

 

- Dostupnost je vždy do 14 dní nebo dříve. 
- Vždy se jedná o nové a značkové zboží jako jsou Calvin Klein, Hugo Boss, Armani atd..
- Vždy je vše originální, dobře vime, že u tohoto zboží za tak dobrou cenu je právě otázka originality stěžejní. Originalitu tak garantujeme a nabízíme třeba možnost projít se po našem distribučním skladu v Praze, kde si můžete nějaké kousky bez problému důkladně prohlédnout.
- Vždy se jedná o zboží v sériich například po 20-30 kusech a toto minimální množství se musí odebrat, velikosti jsou rozhozené vždy tak, aby se dobře prodaly, například S - 1 kus M - 2 kusy L - 2 kusy XL - 1 kus...

 

Pro více info jsme vám nonstop k dispozici na emailu nebo telefonu:

italievelkoobchod@gmail.com

+420 728 841 126

 

Web funguje jako náš informační rozcestník. Pro nabídku zboží premiových značek prosím napište na ItalieVelkoobchod@gmail.com. Zašleme aktuální nabídky a domluvíme se. Můžeme se s vámi také sejít, distribuční sklad máme v Praze (většinu zboží máme ale na objednávku), můžete se u nás také stavit a některé zboží si před nákupem prohlédnout.